Propozycja zapytania do Kancelarii Prezydenta RP

 

 

Aby wysłać to zapytanie, należy skorzystać z FORMULARZA dostępnego na stronie Prezydenta RP.

 

Szanowny Panie Prezydencie.

W internecie pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=vuZ2bMQdEx4 dostępny jest pewien materiał filmowy, na którym osoba do złudzenia przypominająca Pana wypowiada się bardzo kategorycznie odnośnie sytuacji kredytobiorców niby-kredytów pseudo-walutowych oraz odpowiedzialności, którą banki powinny za tą sytuację ponieść w całości.

Zacytuję jedynie dwie wypowiedzi tej osoby:

"Wprowadzono ich [kredytobiorców] w błąd. Zawarto z nimi [kredytobiorcami] umowy, w których całe ryzyko spoczywało na nich."

"Ja uważam, że te kredyty powinny być spłacane po kursie według którego były brane. Bo na takie warunki, Ci ludzie [kredytobiorcy] się tak naprawdę godzili. (...) I to też powinno być ryzyko bankowe."

W związku z tym, że Pana zachowanie od momentu zaprzysiężenia na urząd Prezydenta RP jest w mojej ocenie dalece odległe od tego, co mówiła osoba widoczna na powyższym materiale filmowym, uprzejmie zapytuję, czy pod wskazanym adresem dostępny jest materiał filmowy z lutego 2015 przedstawiający Pana, czy jedynie jakąś osobę, która udaje, że jest Andrzejem Dudą?

A może to po prostu doskonale przygotowana animacja komputerowa, mająca na celu podważenie wizerunku opartego na wiarygodności Pana osoby?

Mam również drugie pytanie.

W dniu 15 maja 2015 roku, na spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, osoba podająca się za Andrzeja Dudę (i wyglądająca jak Andrzej Duda) - kandydat na urząd Prezydenta RP - złożyła publicznie obietnicę, że w ciągu trzech miesięcy od zaprzysiężenia na urząd Prezydenta RP złoży w parlamencie "projekt ustawy, która rozwiąże ten palący problem milionów Polaków, którzy znaleźli się w rozpaczliwej sytuacji z winy banków i z powodu kompletnej bezczynności polskiego państwa".

Jako że za chwilę od zaprzysiężenia Pana na urząd Prezydenta RP minie niemal rok, a żadnej ustawy nadal nie ma i nikt jej do tej pory nawet nie widział (poza osobami, które rzekomo nad tym projektem pracują w Kancelarii Prezydenta RP), uprzejmie zapytuję, czy potwierdza Pan, iż w dniu 15 maja 2015 roku to Pan, a nie jedynie ktoś fizycznie do Pana podobny, kto się pod Pana podszywał, złożył obietnicę o tych "trzech miesiącach od zaprzysiężenia"?

Nie dopuszczam takiej możliwości, że Prezydent RP, Andrzej Duda, to człowiek, który co innego mówi w kampanii wyborczej, a co innego robi jako Prezydent RP, który wygrał wybory m.in. dlatego, że jako kandydat mówił (obiecywał), co zrobi, jeśli wygra.

Stąd też moje wątpliwości i uprzejma prośba o potwierdzenie, że to Pan, lub zaprzeczenie - że to nie Pan, jest osobą biorącą udział w dwóch opisanych powyżej zdarzeniach z lutego 2015 oraz z maja 2015.

Z poważaniem.
...................................

 

 

Script logo