Przeanalizuj swoją umowę - przegląd umów pseudofrankowych

 

Masz umowę podpisaną ponad 10 lat temu i boisz się przedawnienia? Poczytaj TUTAJ.

Nie wiesz, jak odszukać kluczowe abuzywne zapisy w Twojej pseudofrankowej umowie pseudofrankowej? Wydaje Ci się, że to jest zbyt skomplikowane?

Nie musisz nikomu płacić kilkuset złotych za "analizę umowy" - naprawdę możesz taką analizę przeprowadzić - oczywiście w podstawowym zakresie - samodzielnie.

Na rynku funkcjonuje tak naprawdę zaledwie kilka najbardziej typowych i najczęściej spotykanych umów o pseudofranki. W większości umów dla danego banku zapisy niezgodne z prawem są albo identyczne, albo bardzo podobne - ponieważ banki nagminnie stosowały wzorce umowne, nawet jeśli dzisiaj w odpowiedziach na reklamacje ordynarnie kłamią, że treść umowy była z kredytobiorcą indywidualnie uzgadniana.

Na liście poniżej odszukaj swój bank i samodzielnie zidentyfikuj kluczowe abuzywne zapisy w swojej umowie, decydujące albo o jej nieważności albo o tym, że masz kredyt złotówkowy z liborem, oraz poznaj działania, które możesz podjąć, aby zakończyć uprawiane na Tobie bankowe bezprawie.

Jeśli na poniższej liście nie ma jeszcze opisu Twojej umowy, możesz ją podesłać na maila zeroharaczu"małpka"gmail.com (zasłoń swoje dane osobowe, takie jak pesel czy adres), a zestawienie wkrótce zostanie uzupełnione o ten typ umowy.

 

Script logo