Kalkulatory

 

Aby przystąpić do walki z bankiem o swoje pieniądze, dobrze jest wiedzieć, ile naszych pieniędzy bank sobie nieuczciwie przywłaszczył.

TUTAJ znajdziesz prosty kalkulator, którym policzysz nadpłatę dla kredytu w ratach równych, z jednorazową wypłatą, spłacanego bez zaległości zgodnie z harmonogramami banku.

Kalkulator szacuje wysokość kolejnych spłacanych rat wg kursu symulującego kurs sprzedaży banku liczony jako kurs średni NBP podwyższony o zdefiniowaną przez Ciebie dowolnie "marżę na kursie sprzedaży".

Jeśli natomiast Twój kredyt był wypłacany w transzach, lub od pewnego czasu spłacasz go w CHF po podpisaniu aneksu, w międzyczasie były jakieś "wakacje kredytowe", opóźnienia w spłacie, nadpłaty lub Twój kredyt ma raty malejące i nie wiesz, jak to wszystko uwzględnić w wyliczeniu, to napisz i zapytaj: odfrankujkredyt@gmail.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego TUTAJ.

***

A jeśli w Twojej umowie bank również podał (w PLN) tak zwany "całkowity koszt kredytu" (CKK), to warto sprawdzić, czy bank Cię nie oszukał, zaniżając CKK, co daje podstawy do uchylenia się od całej umowy o kredyt zawartej pod wpływem błędu.

Kalkulator CKK znajdziesz TUTAJ.

Script logo